Bayramı Bayram Yapalım.
Haber
10 Mayıs 2021 - Pazartesi 13:08 Bu haber 395 kez okundu
 
Bayramı Bayram Yapalım.
Karamanımızın en aktif ve sosyal derneği olan KARAMAN BOYNUİNCELİ YÖRÜKLERİ DERNEK Başkanı Emrah METİK; “Karaman Boynuinceli Yörükleri Derneğimiz kurulmuş olduğu 2015 yılından beri birçok başarılı aktiviteye imza atmıştır.” dedi.
DİĞER Haberi
Bayramı Bayram Yapalım.

  

  KARAMAN BOYNUİNCELİ YÖRÜKLERİ DERNEK Başkanı Emrah METİK; “Bu senede sosyal vefa sorumluluğumuzu, hayırseverlerle ihtiyaç sahibi aileler arasında gönül köprüsü kurduk. 100’e aşkın ihtiyaç sahibi aileye ulaşarak Ramazan kolileri hediye ettik. Aynı zamanda yine 100’e aşkın evladımıza bayramlık hediye edip yüzlerini güldürerek, önümüzdeki bayram sevinçlerine ortak olduk.

   Hedefimiz yardımlaşmayı sadece Ramazan Ayında değil, Kurban Bayramı ve diğer aylara da yaymaktır. Yurtdışından gelecek olan bağışlarla bu Kurban Bayramında bir ilki gerçekleştirip" GELİN BU KURBANI MEMLEKETTE KESTİRELİM, VATANIMIZDA Kİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DE BAYRAM ETTİRELİM. "  kampanyasıyla gelecek olan kurban bağışlarıyla gönüllerde köprü olmaya devam edeceğiz İnşaallah. Karamanlı hemşerilerimizim, gurbetçilerimizin, Türk ve İslam Âleminin Ramazan Bayramını kutluyorum.” dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kaynak: (EFSA MEDYA) - EFSA MEDYA BASIN Editör: AYAZ
Etiketler: Bayramı, Bayram, Yapalım.,
Yorumlar
Haber Yazılımı