MEDYA BASIN BİRLİĞİ'NDEN BABALAR GÜNÜ MESAJI
Haber
20 Haziran 2021 - Pazar 13:33 Bu haber 906 kez okundu
 
MEDYA BASIN BİRLİĞİ'NDEN BABALAR GÜNÜ MESAJI
KARAMAN MEDYA BASIN BİRLİĞİ BAŞKANI FARUK OFLAZ BABALAR GÜNÜ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI
KÜLTÜR Haberi
MEDYA BASIN BİRLİĞİ'NDEN BABALAR GÜNÜ MESAJI

  Medya Basın Birliği Karaman İl Başkanı Faruk Oflaz, ailesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan toplum içinde sevgi ve saygının kurulmasında en büyük rolü üstlenen babaların; her zaman varlıklarıyla, yaşamımızı zenginleştirmekte ve güzelleştirmekte olduğunu vurguladı.

  Başta şehit babaları olmak üzere tüm babalarımızın ve baba adaylarının Babalar Günü’nü en derin saygı ve selamlarımla kutluyorum. 

  “Ailede huzurun ve mutluluğunun devamlılığı yönünde hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan ve ömrünü bizler için vakfeden babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi, şefkat, merhamet ve hoşgörüyü evlatlarından hiçbir zaman esirgemezler. Babalara hak ettikleri değeri vermeli ve onlara karşı saygıda asla kusur etmememiz gerekir. Acılı günlerimizde üzülen,  sevinçlerimizi birlikte paylaşan ve bizleri mutlu gördükçe daha da bahtiyar olan babalarımıza,  bizler için ne kadar değerli olduklarını, hayatımızın her evresinde kendilerine göstermeliyiz. Her türlü fedakârlıkları ve varlığıyla yüreklerimizi ısıtan, mutluluk ve güven kaynağımız olan babalarımızın bu özel gününü tebrik ediyorum. Başta şehit babaları olmak üzere tüm babalarımızın ve baba adaylarının Babalar Günü’nü en derin saygı ve selamlarımla kutluyorum” dedi.

Kaynak: Editör: AYAZ
Etiketler: MEDYA, BASIN, BİRLİĞİ'NDEN, BABALAR, GÜNÜ, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı